Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Specjalnie na tę okazję grupa Tygryski przygotowała występ. Dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy z zaproszonych gości dostał słodki upominek. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pan Burmistrz Dariusz Dębicki skierował do Pani Dyrektor i Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci. K.Pł.
Relacja 2021-10-15, 13:42 | autor: Katarzyna Płonka