Organizacja pracy przedszkola w okresie czasowego zawieszenia zajęć

W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Materiały będą wysyłane do Państwa – Dzieci przez nauczycieli/wychowawców drogą elektroniczną Messenger .
Jednocześnie będzie też prowadzona w przedszkolu opieka dla dzieci, których rodzice złożyli/złożą wniosek o zorganizowanie opieki. Szczegóły podane są na naszej stronie
Kochani! Codziennie czekajcie na porcję ciekawych zadań. Przygotujcie: miejsce do zabawy, dobry humor i uśmiech a zabawy wykonane pod opieką mamy, taty lub innej bliskiej osoby sprawią Wam na pewno wiele radości. Miejmy nadzieję, że wkrótce się spotkamy w przedszkolu. Do zobaczenia!!!
Komunikat 2021-03-30, 11:11 | autor: Katarzyna Płonka