ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE "TYGRYSKI"

Dnia 29.11.2018 r. w grupie II „Tygryski” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała. Temat zajęć brzmiał: „Czy jesteś dużym, czy małym przedszkolakiem-bądź dumny z tego, że jesteś Polakiem!”.
Podczas zajęcia przedszkolaki miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i wiadomości zdobytych podczas wielomiesięcznej pracy i zabawy. Dzieci kształtowały poczucie własnej tożsamości narodowej, rozpoznawały polskie symbole narodowe, wskazywały na mapie stolicę Polski-Warszawę, a także naszą miejscowość- Sulmierzyce, słuchały wiersza, brały udział w zabawach matematycznych oraz ruchowych. Atmosfera tego dnia była bardzo radosna. Zarówno przedszkolaki jak i rodzice aktywnie uczestniczyli w zajęciu.

Relacja 2018-12-02, 21:57 | autor: Katarzyna Pasznicka