Zakończenie Roku Szkolnego

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 22 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od maluchów. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Przedszkolaki na wstępie zatańczyli uroczysty masz Radeckiego i zaprezentowały bogaty program artystyczny. Występy bardzo podobały się przybyłym gościom oraz rodzicom, wszyscy nagrodzili artystów gromkimi brawami. Na pamiątkę absolwenci otrzymali pamiątkowe zdjęcie i dyplom.K.P.
Relacja 2017-07-03, 14:48 | autor: Justyna Maciejewska