„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Dnia 01.06.2017 r. przedszkolaki obchodziły Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu odbył się „Bal kolorów”, dzieci miały na sobie ubrania w swoim ulubionym kolorze. W miłym i radosnym nastroju wszystkie grupy zebrały się na placu przedszkolnym i ruszyły do wspólnej zabawy. Dzień obfitował w liczne atrakcje:zabawy z chustą animacyjną, konkursy, tańce przy muzyce, karaoke. Nie zabrakło słodkich smakołyków w postaci lodów. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od swoich Pań w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Niestety dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. K.P.
Relacja 2017-06-11, 23:07 | autor: Justyna Maciejewska