Witaj Wiosno!!!

„Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…”

E. Budryk

Przyjście nowej pory roku- wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie z sobą budząca się do życia przyroda. W salach przedszkolnych zazieleniły się kąciki przyrody, w wazonach pojawiły się bazie. Dzieci z grupy VI „Motylki” 21 marca zaprosiły wszystkie przedszkolaki i panie na pokaz mody pod hasłem „Witaj Wiosno!” i zaprezentowała najnowszą kolekcję strojów WIOSNA 2017.
Na wybiegu pojawili się fantastyczni, choć dopiero początkujący modele i modelki. Dzieci prezentujące najnowszą kolekcję wiosennej mody z wielkim zaangażowaniem spacerowały po wybiegu kołysząc się w rytm muzyki. Zaproszonym gościom pokaz bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami.
Po pokazie dzieci z paniami wyruszyły barwnym pochodem na spacer ulicami miasta, trzymając w rękach wykonane gaiki. Następnie wszyscy pożegnaliśmy Marzannę, która odjechała do krainy wiecznym lodów i cieszyliśmy się z przyjścia nowej pory roku - wiosny. Natalia Kubiak

Relacja 2017-03-21, 16:09 | autor: Anna Kierakowicz-Grzona